ΑΝΑΡΤΩΜΕΝΟ ΠΙΝΑΚΙΟ
με βάση τον Διαδικαστικό Κανονισμό με αρ.3137 ημερ. 17/9/21, σε σχέση με υποθέσεις του Δικαστηρίου Εργατικών Διαφορών που είναι ορισμένες την 27/10/21 ενώπιον της Χ. Παπαγεωργίου, Δ.στη Λάρνακα.
AΡ. ΥΠΟΘΕΣΗΣ |
ΠΟΡΕΙΑ ΥΠΟΘΕΣΗΣ |
284/15 |
Το αίτημα για αναβολή εγκρίνεται. Η ακρόαση αναβάλλεται. Η υπόθεση ορίζεται εκ νέου για ακρόαση την 23/3/22, η ώρα 10:00. Χωρίς έξοδα. |
Όλες οι άλλες υποθέσεις που είναι ορισμένες ενώπιον του Δικαστηρίου την 27/10/21 θα γίνουν με τη φυσική παρουσία όλων των πλευρών και συνεπώς όλοι να βρίσκονται στην αίθουσα του Δικαστηρίου την ώρα που είναι προγραμματισμένες οι υποθέσεις.