Οι υποθέσεις που εκκρεμούσαν στο πινάκιο του Ν. Γερολέμου Π.Ε.Δ. μέχρι την 7/12/2020 τόσο στη δικαιοδοσία Προέδρου, όσο και στη δικαιοδοσία Ανώτερου Επαρχιακού Δικαστή, θα τυγχάνουν χειρισμού προσωρινά, μέχρι το διορισμό νέων Δικαστών, από την Τ. Παρασκευαϊδου-Καρακάννα, Π.Ε.Δ.
Παρακαλείστε όπως ενημερώνετε την Τ. Παρασκευαϊδου-Καρακάννα, Π.Ε.Δ. δύο μέρες προηγουμένως στο email:
Η φυσική παρουσία σας στο Δικαστήριο δεν είναι αναγκαία εκτός εάν αυτό σας ζητηθεί από το Δικαστήριο.
Τ. Παρασκευαϊδου-Καρακάννα, Π.Ε.Δ.