ΟΙ ΑΚΟΛΟΥΘΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ, ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΡΙΣΜΕΝΕΣ ΕΝΩΠΙΟΝ ΤΗΣ ΧΡ. ΡΑΓΟΥΖΑΙΟΥ Π.Δ.Ε.Ε., ΣΤΙΣ 17/12/2020:
ΤΜΗΜΑ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
E1/2020
Αίτηση ημερ. 03/12/2020
Η Αίτηση θα εξεταστεί στις 17/12/2020 και οι συνήγοροι θα ενημερωθούν αυθημερόν για το αποτέλεσμα.
Ε40/2019
Αίτηση ημερ. 11/12/2020
Αναμένεται η τοποθέτηση των συνηγόρων του Αιτητή σε σχέση με την προώθηση της Αίτησης. Αναλόγως της εξέλιξης, θα εκδοθούν νέες οδηγίες από το Δικαστήριο.
Ε22/2020
Αίτηση ημερ. 19/11/2020
Η Αίτηση θα εξεταστεί στις 17/12/2020 και οι συνήγοροι θα ενημερωθούν αυθημερόν για το αποτέλεσμα.
ΤΜΗΜΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
Ε3/2020
Αίτηση ημερ. 30/06/2020
Αναμένεται η κατάθεση των γραπτών αγορεύσεων για σκοπούς ακρόασης και επιφύλαξης της Ενδιάμεσης Απόφασης.
Για να αποφευχθεί η φυσική παρουσία, οι γραπτές αγορεύσεις, αφού ανταλλαγούν, μπορούν είτε να κατατεθούν στη Γραμματεία ή να αποσταλούν σε μορφή PDF, στην ηλεκτρονική διεύθυνση του Δικαστηρίου που φαίνεται πιο κάτω.
- Νοουμένου ότι οι συνήγοροι/ ή οι διάδικοι δεν υποβάλουν κάποιο άλλο αίτημα και/ή προβάλουν κώλυμα ως προς την νέα ημερομηνία και/ή τις οδηγίες του Δικαστηρίου, οι πιο πάνω αναφερόμενες ημερομηνίες και οδηγίες θα οριστικοποιηθούν στις 17/12/2020 με σχετικό πρακτικό, χωρίς την φυσική παρουσία των συνηγόρων.
- Παράλειψη επικοινωνίας με το Δικαστήριο Ε.Ε. στο διάστημα που μεσολαβεί από την κοινοποίηση της παρούσας ανακοίνωσης μέχρι την ημέρα που είναι ορισμένη η υπόθεση, θα συνιστά συγκατάθεση των συνηγόρων ή διαδίκων στην διεκπεραίωση της υπόθεσης τους χωρίς την φυσική τους παρουσία.
-
Σε περίπτωση που η φυσική παρουσία είναι για οποιοδήποτε λόγο απαραίτητη, αυτή θα διευθετείται μετά από συνεννόηση με το Δικαστήριο. Για σκοπούς επικοινωνίας παρακαλώ να χρησιμοποιηθεί η ηλεκτρονική διεύθυνση
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. ή τα τηλέφωνα: 24802713 για την Γραμματεία (κα Ανθούλα Καραολή και κος Αντρέας Αντωνίου) και 24802782 (κα Ορνέλλα Τσουρή, Στενογράφος).
ΧΡ. ΡΑΓΟΥΖΑΙΟΥ, Π.Δ.Ε.Ε.