Οι υποθέσεις οι οποίες είναι ορισμένες ενώπιον της κα Μ. Παπαντωνίου, Δ.Δ.Δ.Δ.Π. την ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 7/10/2022 αναβάλλονται και επαναορίζονται ως διαφαίνεται στον πιο κάτω Πίνακα και με τις οδηγίες που αναγράφονται δίπλα από την κάθε ημερομηνία.
Σε περίπτωση που η Ένσταση ή οι αγορεύσεις που υποδεικνύονται στο Πινάκιο, έχουν ήδη καταχωρηθεί, τότε η προθεσμία καταχώρησης του επόμενου εγγράφου παρατείνεται αναλόγως.
Μ. ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ, Δ.Δ.Δ.Δ.Π 2oς όροφος 10.30 π.μ.
|
2019 ΔΔΠ 229/19 |