Οι υποθέσεις οι οποίες είναι ορισμένες ενώπιον της κ. Χρ. Μιχαηλίδου, Δ.Δ.Δ.Δ.Π. τη Παρασκευή 28/07/23, και στις οποίες δίδονται ρητές οδηγίες πιο κάτω αναβάλλονται και επαναορίζονται ως διαφαίνεται στο κάτωθεν Πινάκιο και με τις οδηγίες που αναγράφονται δίπλα από την κάθε ημερομηνία.
Οι υποθέσεις που καταγράφονται στο πινάκιο παραμένουν και θα διεκπεραιωθούν στις 12:30.
Α/Α |
Αριθμός Υπόθεσης |
Νέα Ημερομηνία |
Οδηγίες |
|
2023 |
|
|
|
ΔΚ 18/23 |
|
ΧΡ. ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ, Δ.Δ.Δ.Δ.Π.
3ος όροφος