Παρακαλείστε όπως αποστέλλετε τα ηλεκτρονικά μηνύματά σας στο Δικαστήριο σύμφωνα με τον Περί της Ηλεκτρονικής Δικαιοσύνης (ηλεκτρονική επικοινωνία) Διαδικαστικό Κανονισμό του 2021 ο οποίος προβλέπει ότι τα ηλεκτρονικά μηνύματα πρέπει να αποστέλλονται στο Δικαστήριο ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 2 ΜΕΡΕΣ πριν από την ημερομηνία κατά την οποία είναι ορισμένη η υπόθεση.
Οι υποθέσεις του Δικαστηρίου Εργατικών Διαφορών ενώπιον της κας Ε. Κωνσταντίνου, Δικαστή Εργατικών Διαφορών, που είναι ορισμένες στις 29/05/2024 ορίζονται ως ακολούθως:
AΡ. ΥΠΟΘΕΣΗΣ |
ΠΟΡΕΙΑ ΥΠΟΘΕΣΗΣ
|
338/19 |
H ακρόαση της υπόθεσης αναβάλλεται λόγω παλαιότερων υποθέσεων. Χωρίς έξοδα. Η υπόθεση ορίζεται ξανά για ακρόαση στις 19/11/24 η ώρα 10.30 π.μ. |
109/17 |
Η ακρόαση της υπόθεσης αναβάλλεται μετά από αίτημα των δικηγόρων των Καθ’ ων η αίτηση 1 στο οποίο δεν έφεραν ένσταση οι δικηγόροι του Ταμείου και του Αιτητή. Έξοδα στην πορεία αλλά όχι εναντίον του Αιτητή. Η υπόθεση ορίζεται για οδηγίες στις 26/06/2024 η ώρα 9:00πμ. Οι δικηγόροι που χειρίζονται την υπόθεση να είναι παρόντες. |
87/18 και 88/18 |
Η ακρόαση των υποθέσεων αναβάλλεται λόγω παλαιότερων υποθέσεων (του 2016 και του 2017) που εκκρεμούν ενώπιον του Δικαστηρίου. Χωρίς έξοδα. Οι υποθέσεις επαναορίζονται για ακρόαση στις 03/12/24 η ώρα 10.30 π.μ. |
Όσες υποθέσεις δεν περιλαμβάνονται στο πιο πάνω πινάκιο, θα διεκπεραιωθούν με φυσική παρουσία των δικηγόρων κατά την ώρα που είναι ορισμένες.
Σημείωση:
Παρακαλώ όπως σημειώσετε ότι οποιαδήποτε ηλεκτρονικά μηνύματα προς το Δικαστήριο Εργατικών Διαφορών Λεμεσού/Πάφου να αποστέλλονται στη διεύθυνση