ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ Ν. Πετρίδου, Προσ.Ε.Δ.
για υποθέσεις Επαρχιακού Δικαστηρίου Λευκωσίας ορισμένες στις 03.10.22 οι οποίες, κατόπιν συγκατάθεσης όλων των διαδίκων, έτυχαν χειρισμού στην απουσία τους
ΣΗΜΕΙΩΣΗ:Σε όσες υποθέσεις δεν αποστέλλονται στο Δικαστήριο ηλεκτρονικά μηνύματα από όλους τους διαδίκους και/ή συνηγόρους τουλάχιστον δυο μέρεςπριν την ημερομηνία ορισμού της κάθε υπόθεσης, οι διάδικοι και/ή συνήγοροι θα πρέπει να παρουσιάζονται στο Δικαστήριο.
Αρ. Υπόθεσης |
Νέα ημερομηνία και ώρα |
Σκοπός για τον οποίο ορίζεται και οδηγίες για την περαιτέρω πορεία της υπόθεσης |
Αγωγή 5444/16 |
16.12.22, ώρα 10:30 |
Το αίτημα εγκρίνεται. Η Αγωγή ορίζεται για Ακρόαση. Έξοδα στην πορεία, όχι εναντίον των εναγόμενων. |
Αγωγή 4205/16 |
09.12.22, ώρα 10:30 |
Το αίτημα εγκρίνεται. Η Αγωγή ορίζεται για Ακρόαση. Καμία διαταγή για έξοδα. |
Αγωγή 6091/16 |
13.01.2023, ώρα 11:00 |
Το αίτημα εγκρίνεται. Παρατείνεται ο χρόνος για καταχώρηση της έγγραφης μαρτυρίας εκ μέρους του Ενάγοντα για 30 μέρες από 03.10.2022 και εντός 30 ημερών μετέπειτα να καταχωρηθεί η έγγραφη μαρτυρία εκ μέρους του εναγόμενου. Η Αγωγή ορίζεται για Ακρόαση. Καμία διαταγή για έξοδα. |
Αγωγή 2934/17 |
24.10.2022, ώρα 8.30π.μ. |
Η αίτηση ημερ. 24.1.2020 ήταν σήμερα ορισμένη για επαναπρογραμματισμό της Ακρόασης. Ουδείς εμφανίστηκε ή επικοινώνησε με το Δικαστήριο. Ως εκ τούτου, η αίτηση ημερ. 24.1.2020 ορίζεται για επαναπρογραμματισμό της Ακρόασης, για τελευταία φορά. Καμία διαταγή για έξοδα. |
|
|
|
Ε/Α = Έκθεση Απαίτησης
ΕΔΑΕ = Ένορκη Δήλωση Αποκάλυψης Εγγράφων
Ε/Σ = Ένταλμα Σύλληψης
Ε/Υ = Έκθεση Υπεράσπισης
ΚΓΟ = Κλήση για οδηγίες
ΟΚΜ & ΣΜ = Ονομαστικός κατάλογος μαρτύρων & Σύνοψη μαρτυρίας
ΣΕΔ = Συμπληρωματική Ένορκη Δήλωση
………………………………………………