H υπό8εση η οποία βρίσκεται ενώπιον της Έντιμου Δικαστού κ. Β. Καρλεττίδου, Δ.Δ.Δ.Δ.Π. στις 31/01/2023, θα διεκπεραιωθεί κανονικά στην ώρα που αναγράφεται δίπλα στην υπόθεση (4ος όροφος – μεγάλη αίθουσα).
Οιεσδήποτε εκκρεμότητες σε σχέση με την καταχώριση των εγγράφων να διενεργούνται τουλάχιστον δύο (2) μέρες πριν από την προκαθορισμένη δικάσιμο.Επισημαίνεται ότι αν η ένσταση ή οι αγορεύσεις που υποδεικνύονται στον πιο κάτω πίνακα έχουν ήδη καταχωρισθεί, θα πρέπει να προχωρήσετε στην καταχώριση των εγγράφων που έπονται σε σειρά μέχρι την επόμενη δικάσιμο.
*Σε περίπτωση που ο αιτών/η αιτούσα βρίσκεται υπό κράτηση παρακαλώ όπως ενημερωθεί άμεσα το Πρωτοκολλητείο.
2023
|
||
816/20 |
12:00 |