Αναφορικά με τις υποθέσεις που είναι ορισμένες στις 7.7.23
Με βάση τον περί της Ηλεκτρονικής Δικαιοσύνης (Ηλεκτρονική Επικοινωνία) Διαδικαστικό Κανονισμό του 2021, καλούνται οι συνήγοροι να υποβάλουν τα αιτήματα τους προς το Δικαστήριο μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στην ηλεκτρονική διεύθυνση (e-mail)
Οι υποθέσεις στον Πρώτο Πίνακα θα διεκπεραιωθούν με φυσική παρουσία ως οι οδηγίες που ήδη παραχωρήθηκαν. Οι πρώτες εμφανίσεις ενώπιον του Δικαστηρίου θα διεκπεραιώνονται μεταξύ 8:30π.μ. – 9:30 π.μ.
Οι υποθέσεις στον Δεύτερο Πίνακα θα διεκπεραιωθούν χωρίς φυσική παρουσία και οι δικηγόροι θα ενημερωθούν για την πορεία της υπόθεσης τους από το πινάκιο το οποίο θα αναρτηθεί στην ιστοσελίδα του Παγκύπριου Δικηγορικού Συλλόγου την ημερομηνία που είναι ορισμένες οι υποθέσεις.
Πρώτος Πίνακας
Αρ. Αγ. 3798/16, Αρ. Αίτ. 677/13
Δεύτερος Πίνακας
3477/18, Αρ. Αίτ. 281/11
Σημ: για τηλεφωνική επικοινωνία με το Δικαστήριο παρακαλώ αποταθείτε στο τηλ. 22-865547, κα Μαρίνα Νικολάου.