ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΟ ΕΡΓΑΤΙΚΩΝ ΔΙΑΦΟΡΩΝ – ΠΑΦΟΣ
Παρακαλείστε όπως αποστέλλετε τα ηλεκτρονικά μηνύματά σας στο Δικαστήριο σύμφωνα με τον Περί της Ηλεκτρονικής Δικαιοσύνης (ηλεκτρονική επικοινωνία) Διαδικαστικό Κανονισμό του 2021 ο οποίος προβλέπει ότι τα ηλεκτρονικά μηνύματα πρέπει να αποστέλλονται στο Δικαστήριο ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 2 ΜΕΡΕΣ πριν από την ημερομηνία κατά την οποία είναι ορισμένη η υπόθεση.
Οι υποθέσεις του Δικαστηρίου Εργατικών Διαφορών ενώπιον της κας Ε. Κωνσταντίνου, Δικαστή Εργατικών Διαφορών, που είναι ορισμένες στις 05/07/2024 ορίζονται ως ακολούθως:
AΡ. ΥΠΟΘΕΣΗΣ ΠΟΡΕΙΑ ΥΠΟΘΕΣΗΣ
62/18
63/18
64/18 Η ακρόαση των υποθέσεων αναβάλλεται μετά από αίτημα των δικηγόρων των Καθ’ ων η Αίτηση στο οποίο δεν έφεραν ένσταση οι δικηγόροι των Αιτητών και του Ταμείου. Χωρίς έξοδα. Οι υποθέσεις επαναορίζονται για ακρόαση στις 27/09/2024 η ώρα 10:30π.μ.
73/20 Η υπόθεση ορίζεται για οδηγίες στις 13/09/2024 η ώρα 9:00π.μ.
344/20 Η υπόθεση ορίζεται για οδηγίες στις 20/09/2024 η ώρα 9:00π.μ.
Όσες υποθέσεις δεν περιλαμβάνονται στο πιο πάνω πινάκιο, θα διεκπεραιωθούν με φυσική παρουσία των δικηγόρων κατά την ώρα που είναι ορισμένες.
Σημείωση:
Παρακαλώ όπως σημειώσετε ότι οποιαδήποτε ηλεκτρονικά μηνύματα προς το Δικαστήριο Εργατικών Διαφορών Λεμεσού/Πάφου να αποστέλλονται στη διεύθυνση