Η Εταιρεία Αργυρού & Δημοσθένους Δ.Ε.Π.Ε, επιθυμεί να προσλάβει Δικηγόρο για τα γραφεία της στη Λευκωσία.

Δικηγόρος

Καθήκοντα Θέσης:

  • Ο χειρισμός ακροαματικών διαδικασιών δικαστηριακών υποθέσεων
  • Η σύνταξη και η ετοιμασία δικογράφων και νομικών γνωματεύσεων
  • Η σύνταξη και η ετοιμασία συμβολαίων

Προσόντα και Προσωπικά Χαρακτηριστικά:

  • Πτυχίο Νομικής (LLB)
  • Μέλος του Παγκυπρίου Δικηγορικού Συλλόγου
  • Τουλάχιστον 4 χρόνια άσκησης του δικηγορικού επαγγέλματος (αναλόγως προσόντων τυχόν να εξεταστούν αιτήσεις και με λιγότερα χρόνια εμπειρίας)
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής και Ελληνικής γλώσσας
  • Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες
  • Εμπιστευτικότητα, επαγγελματισμός και αξιοπιστία

Πακέτο Απολαβών:

12, Pindarou & 8 Alkeou Street, Amaral 21 Bldg, 3rd Floor, Office 301, 1060, Nicosia, Cyprus

[t] +35722377323 [w] https://www.ad-vocates.com/